Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Arzu etmeniz halinde kolay bir şekilde internet üzerinden Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapabilir, çok kısa bir zaman diliminde kart kullanımına başlayabilirsiniz. Garanti Bankası şubelerine gitmeye gerek olmadan internet sitesi üzerinden telefon bilginizi vererek formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli olmaktadır. Daha sonra Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri tarafından aranarak gerekli onay alım süreci başlatılmaktadır. Online işlemler güvenli bir şekilde yapılırken gelir durumuna göre limiti belirlenecek kartın adrese gönderimi de kısa süre içinde olmaktadır. Garanti Bankası müşterileri ise 444 0 333 numaralı telefonu arayarak yeni kredi kartı başvurusu yapabilir, Bonus Flaş uygulaması üzerinden kart gönderim durumunu takip edebilmektedir.

Garanti Bankası Kart Başvurusu

Tüm işlemlerde kullanılabilir olan Bonus Card Garanti Bankası’nın en kapsamlı kredi kartıdır. 50 TL’ye kadar şifre olmaksızın kullanımı söz konusudur. Ücretsiz nakit avans imkânı verirken işlemlerin daha sonrasında taksitlendirilmesi de mümkün olmaktadır. Ekstre ve işlem ertele imkanları da 1 aylık olarak verilmektedir. Havale ve EFT gibi işlemlerin internetten yapılmasını sağlamaktadır. Bonus Gold, Bonus Platinum, Bonus Genç, Bonus Amerikan Express, BJK Bonus, GS Bonus, Fenerbahçe Bonus, Trabzonspor Bonus gibi yeni kredi kartı başvurusu yapılabilecek seçenekler açısından Garanti Bankası bir hayli zengindir. Ayrıca iş insanlarına özel olarak avantajlar sunan Bonus Business Kart da yer almaktadır.

Avukatlık Olmak, Sicil Affı

Garanti Bankası kredi kartı alımlarında işlem onayı için sicil bilgileri önemli yer tutmaktadır. Türkiye Bankalar Birliği tarafından hazırlanan bireye ait kredi notlarına göre yapılan hesaplarda bir aksilik bulunması durumunda kredi kartı alınabilmesi söz konusu değildir. Kredi kartlarına ait ödemelerin gerçekleşmemesi, kredi borçlarının 90 günlük süre içinde ödenmemesi ya da kefil olunan kredi ödemesinin bulunması gibi sebeplerden dolayı kişi kara listeye alınmaktadır. Sicil affı işlemlerinin yapılmasıyla borçlar yapılandırılmaktadır. Bunun olması durumunda sicil affından yararlanabilir.  Aksi durumda kredi borçları bulunan kişilerin yeni kredi kartı başvurusu yapabilmesi, onay alması ihtimal dahilinde olmamaktadır.

Sicil Affı Başvurusu Nasıl Olur?

Sicil Affı işlemleri için herhangi bir mercii aranmasına gerek yoktur. Borç bulunan bankalar üzerinden işlemler gerçekleştirilmektedir. Borç hesapları yapılarak ödemeler belirlenir, sonrasında belirli aralıklarla yapılan ödemeler sonucunda kara listeden çıkılması sağlanmaktadır. Sicil affı olarak tarif edilen bu işlemin olmaması durumunda kredi ya da kredi kartı verilmesinde bankalara da cezalar kesilmektedir. Bundan dolayı kredi kartı alımlarında sicil affı olmazsa olmazlar arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir